CMT Fúró készlet 8db - D3-4-5-6-7-8-9-10, HSS
Listaár
Mennyiségi kedvezmény
5% /több mint 10 db
Elérhető értékesítési központjainkban
Expedíciós raktár (kézbesítés 2-3 napon belül)
10 felett db
Üzlet (személyes átvétel)
1 db
Kód
C51700201
51
A CMT 517 fúrókészlet fához, általános fúrási munkákhoz.
8 részes HSS fúró készlet (D 3-4-5-6-7-8-9-10 mm).
Átmérő 3 mm
Átmérő 4 mm
Átmérő 5 mm
Átmérő 6 mm
Átmérő 7 mm
Átmérő 8 mm
Átmérő 9 mm
Átmérő 10 mm